Werken bij Stichting Kiem

Heb jij interesse om het team van stichting Kiem te versterken?

Met regelmaat willen we ons team versterken voor het bereiken van onze doelen. Je kunt een open sollicitatie met je cv en motivatie sturen naar info@stichtingkiem.nl onder vermelding van ‘open sollicitatie’.

Coördinator communicatie en public affairs (32-40 uur per week, Utrecht)

Als ervaren public affairs en communicatieprofessional wil jij je inzetten voor een missie die bijdraagt aan de gezondheid en het welzijn van een kwetsbare doelgroep. Met jouw expertise in public affairs i.c.m. overtuigingskracht en volhardendheid, lukt het jou om onderwerpen op de agenda te krijgen en allianties te smeden. Jij zorgt daarbij voor een heldere communicatiestrategie en aanpak ter versterking van de positionering van stichting Kiem.