
Inschrijving NAE-dag 2025 geopend
Ben je behandelaar, verwijzer, ervaringsdeskundige óf werk jij op een andere manier ...
Stichting Kiem zet zich in om de impact van eetstoornissen te minimaliseren. De stichting richt zich middels haar kernprogramma’s op kennisbevordering onder naasten, scholen en professionals. Ook beoogt Stichting Kiem het werkveld te versterken en te verbinden, bewustwording in de samenleving te vergroten en het werkveld, patiënten en naasten van goede en inhoudelijke informatie te voorzien.
Het is mogelijk om Stichting Kiem op verschillende manieren financieel te ondersteunen. Hierdoor maakt u het voor ons mogelijk om ons werk verder uit te breiden.
Heb jij interesse om het team van Stichting Kiem te versterken? Met regelmaat willen we ons team versterken voor het bereiken van onze doelen. Je kunt een open sollicitatie met je cv en motivatie sturen
Ben je behandelaar, verwijzer, ervaringsdeskundige óf werk jij op een andere manier ...
“Expertise en ervaringsdeskundigheid samen is een gouden combinatie.” In juni en begin ...
Steeds meer jonge kinderen ontwikkelen een eetstoornis, terwijl de wachttijden in de ...